Kadra

Ania

Fizjoterapeutka

instruktor i opiekun klienta

Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie wydział Rehabilitacji kierunek fizjoterapia. Swoją wiedzę instruktorską rozwinęła na licznych kursach i szkoleniach. Doskonale sprawdza się zarówno jako instruktorka, jak i osoba służąca dobrą radą i pomocą. Dzięki temu, że łączy w sobie wiedzę fizjoterapeuty i instruktora potrafi fenomenalnie tłumaczyć techniki ćwiczeń. Jest niezwykłą pomocą dla każdej kobiety w Foremce. Rozważna i szalona, pozytywnie zakręcona. Nigdy się nie poddaje i zawsze jest jej mało.


Wiola

Instruktor

Absolwentka Politechniki Radomskiej kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, studia II stopnia - specjalizacja profilaktyka społeczna i resocjalizacja. Ukończone liczne kursy taneczne i fitnessowe u najlepszych instruktorów polskich i zagranicznych – taniec towarzyski, Latino i Hip-Hop. Uczestniczka wielu pokazów tanecznych. Wywodzi się ze świata tańca i widać to w każdym jej płynnym ruchu. Radością tańca i ćwiczeń zaraża całą grupę. Profesjonalistka w każdym calu. Wielka siła charakteru w drobniutkim ciele. Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, otwartą i pełną ekspresji- to istna fabryka endorfin.


Ewa

Instruktor

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor rekreacji ruchowej, instruktor kinezogerontoprofilaktyki. Biegoholiczka. Szalona kobieta – jej gafy są przedmiotem kultowych opowieści. Na sali przemienia się w charyzmatycznego przywódcę, nie traci przy tym niesamowitego poczucia humoru. Wiecznie uśmiechnięta i zadowolona z życia. Instruktorka, która potrafi zmotywować ludzi do ciężkiej pracy.


Paulina

Instruktor

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności aerobic, specjalizacja Trenerska – lekkoatletyka, specjalizacja Instruktorska – siatkówka. Doskonale łączy rolę mamy i zamiłowanie do sportu. Super technika i energia (lata treningu LA przyniosły efekt). Serdeczna, pełna energii i pozytywnych emocji. Zawsze wysłucha, doradzi, poprawi, zmotywuje. Roześmiana perfekcjonistka


Beata

Instruktor

Absolwentka Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor rekreacji ruchowej specjalność fitness, specjalizacja z korektywy i kompensacji, instruktor aerobicu, gimnastyki sportowej, kulturystyki. Mianowany Sędzia Okręgowy Kl. II Pływania. Sport to nie tylko jej praca, ale i pasja. Stu procentowa perfekcjonistka. Niezwykle kreatywna, lubi kiedy trening jest wyzwaniem. To wulkan energii, bardzo pozytywnie zakręcona, szalona, ale zorganizowana w tym szaleństwie. Ruch towarzyszy jej na każdym kroku. Swoim entuzjazmem i całą sobą zachęca innych do naśladownictwa.


Kasia

Instruktor
Z zawodu finansista, z zamiłowania instruktor fitness.
Ukończyła studia wyższe magisterskie na Akademii Ekonomicznej

w Krakowie, podyplomowe studia na Akademii Wychowania Fizycznego

w Warszawie. Dyplomowany Instruktor Fitness, Pilates, Bokwa Fitness.
Ciągle pogłębia swoją wiedzę i doskonali umiejętności na wielu szkoleniach
fitness oraz konwencjach fitness. Jest osobą dynamiczną,

pełną życia i optymistycznie patrzącą na świat. Ceni pracę z ludźmi

i dla ludzi. Uwielbia aktywny tryb życia oraz wszelkie formy

aktywności fizycznej, a w szczególności snowboard. 

Prywatnie szczęśliwa żona i matka - zakochana w życiu.


Paulina

Instruktor
Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Nauk Społecznych

w Warszawie kierunek Obrona Narodowa. Sport i aktywność fizyczna

są obecne w jej życiu od zawsze. Przez dziesięć lat zawodowo grała

w siatkówkę zdobywając przy tym wiele nagród i wyróżnień indywidualnych.

Przygodę z Foremką zaczęła jako klientka, to tu fitness

stał się jej ogromną pasją. Nie sposób było tego nie wykorzystać!

Po setkach godzin spędzonych na sali treningowej, morderczych

szkoleń poznała Foremkę od kuchni. Dziś jest nie tylko wspaniałym

instruktorem, ale też szczęśliwą , spełnioną osobą i najlepszym

dowodem na to, że nie można bać się zmian.


Aneta

Master Trener

W Foremce bywa gościnnie - Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, podyplomowe studia na SGGW – Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne, ukończyła Kurs Instruktora Korektywy i Kompensacji oraz Kurs Instruktora Kulturystki. Reebok Master Trainer, Jukari Fit To Fly oraz Jukari Fit To Flex. Wiele lat pracy jako instruktor, trener personalny, szkoleniowiec dla najlepszej kadry instruktorskiej w Polsce. Jest autorytetem dla wielu instruktorów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach, a także konwencjach fitness zarówno w Polsce jak i zagranicą. Prozdrowotny trening to jej dewiza, specjalizuje się w zajęciach Pilates i Zdrowy Kręgosłup, gdzie szczególną uwagę zwraca na to, jak ważne jest utrzymywanie dobrej postawy ciała. Anetka ma w sobie niezwykłą energię i radość, jednocześnie wie jak zmotywować do ciężkiej pracy. Nieskończenie dobry człowiek. Dobry Duch Foremki.


Małgosia

Dietetyk

Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Dietetyka. Pracowała z trudnymi przypadkami medycznymi, między innymi w Centrum Zdrowia Dziecka. Prowadzi pacjentów z otyłością i nadwagą, uzyskując wspaniałe efekty dzięki przede wszystkim edukacji. Jej filozofia, to profilaktyka zdrowotna i zdrowy tryb życia. Interesują ją zagadnienia dotyczące wpływu żywienia na zdrowie człowieka jak i żywienie w różnorakich jednostkach chorobowych. Ponadto zajmuje się zagadnieniem prawidłowego odżywiania kobiet w ciąży, karmiących piersią jak i żywieniem niemowląt i dzieci.

Swoim pięknym wyglądem świadczy, że wie o czym mówi, w kwestii zdrowej diety.


Kasia

Menedżer Klubu

Ukończyła studia wyższe magisterskie na Politechnice Radomskiej na wydziale ekonomii, MBA na Akademii Leona Koźmińskiego, Studia podyplomowe- Prawo przedsiębiorców na SGH, Fitness Manager PZFW/EFCA. Pasjonatka fitnessu, propagatorka zdrowego stylu życia. Optymistka kierująca się w życiu intuicją, otwarta na innych ludzi. Kobieta o silnym charakterze, niezwykle ciepła i przyjazna. Posiada niesamowity dar - sprawia, że w jej towarzystwie każdy czuje się wyjątkowo.


© 2014 Foremka powered by 01studio.eu