Kadra

Ania

Fizjoterapeutka

instruktor i opiekun klienta

Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie wydział Rehabilitacji kierunek fizjoterapia. Swoją wiedzę instruktorską rozwinęła na licznych kursach i szkoleniach. Doskonale sprawdza się zarówno jako instruktorka, jak i osoba służąca dobrą radą i pomocą. Dzięki temu, że łączy w sobie wiedzę fizjoterapeuty i instruktora potrafi fenomenalnie tłumaczyć techniki ćwiczeń. Jest niezwykłą pomocą dla każdej kobiety w Foremce. Rozważna i szalona, pozytywnie zakręcona. Nigdy się nie poddaje i zawsze jest jej mało.


Wiola

Instruktor

Absolwentka Politechniki Radomskiej kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, studia II stopnia - specjalizacja profilaktyka społeczna i resocjalizacja. Ukończone liczne kursy taneczne i fitnessowe u najlepszych instruktorów polskich i zagranicznych – taniec towarzyski, Latino i Hip-Hop. Uczestniczka wielu pokazów tanecznych. Wywodzi się ze świata tańca i widać to w każdym jej płynnym ruchu. Radością tańca i ćwiczeń zaraża całą grupę. Profesjonalistka w każdym calu. Wielka siła charakteru w drobniutkim ciele. Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, otwartą i pełną ekspresji- to istna fabryka endorfin.


Ewa

Instruktor

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor rekreacji ruchowej, instruktor kinezogerontoprofilaktyki. Biegoholiczka. Szalona kobieta – jej gafy są przedmiotem kultowych opowieści. Na sali przemienia się w charyzmatycznego przywódcę, nie traci przy tym niesamowitego poczucia humoru. Wiecznie uśmiechnięta i zadowolona z życia. Instruktorka, która potrafi zmotywować ludzi do ciężkiej pracy.


Paulina

Instruktor

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności aerobic, specjalizacja Trenerska – lekkoatletyka, specjalizacja Instruktorska – siatkówka. Doskonale łączy rolę mamy i zamiłowanie do sportu. Super technika i energia (lata treningu LA przyniosły efekt). Serdeczna, pełna energii i pozytywnych emocji. Zawsze wysłucha, doradzi, poprawi, zmotywuje. Roześmiana perfekcjonistka


Beata

Instruktor

Absolwentka Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor rekreacji ruchowej specjalność fitness, specjalizacja z korektywy i kompensacji, instruktor aerobicu, gimnastyki sportowej, kulturystyki. Mianowany Sędzia Okręgowy Kl. II Pływania. Sport to nie tylko jej praca, ale i pasja. Stu procentowa perfekcjonistka. Niezwykle kreatywna, lubi kiedy trening jest wyzwaniem. To wulkan energii, bardzo pozytywnie zakręcona, szalona, ale zorganizowana w tym szaleństwie. Ruch towarzyszy jej na każdym kroku. Swoim entuzjazmem i całą sobą zachęca innych do naśladownictwa.


Aneta

Master Trener

W Foremce bywa gościnnie - Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, podyplomowe studia na SGGW – Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne, ukończyła Kurs Instruktora Korektywy i Kompensacji oraz Kurs Instruktora Kulturystki. Reebok Master Trainer, Jukari Fit To Fly oraz Jukari Fit To Flex. Wiele lat pracy jako instruktor, trener personalny, szkoleniowiec dla najlepszej kadry instruktorskiej w Polsce. Jest autorytetem dla wielu instruktorów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach, a także konwencjach fitness zarówno w Polsce jak i zagranicą. Prozdrowotny trening to jej dewiza, specjalizuje się w zajęciach Pilates i Zdrowy Kręgosłup, gdzie szczególną uwagę zwraca na to, jak ważne jest utrzymywanie dobrej postawy ciała. Anetka ma w sobie niezwykłą energię i radość, jednocześnie wie jak zmotywować do ciężkiej pracy. Nieskończenie dobry człowiek. Dobry Duch Foremki.


© 2014 Foremka powered by 01studio.eu