Bożena, 55


Moja Historia

Polecę Oskarowo :) Dziękuję, że przyszło wam do głowy stworzenie takiego miejsca na ziemi jak Foremka w Kozienicach.

Dziękuję wszystkim fantastycznym trenerkom za profesjonalizm, za uśmiech, za życzliwość, za niesamowitą atmosferę jaką tworzą.

Dlaczego jestem tutaj? Bo świetnie się tu czuję!!!

Foremka dała mi poczucie, że świat należy do mnie, uświadomiła , że z marzeń nie można rezygnować, bez względu na to, na jakim etapie życia jesteś.

Chciałam przekazać wszystkim Kobietom, bez względu na wiek: Po pierwsze nigdy nie rezygnujcie z Siebie i ze swoich marzeń, a po drugie- w każdym wieku można zacząć ćwiczyć- na to nigdy nie jest za późno!

 

 


Oczami Foremki

W Foremce od marca 2015 roku

Cel: Poprawa sprawności fizycznej, kondycji, chcę mieć więcej energii

Tkanka tłuszczowa -6 kg

tkanka mięśniowa + 0,5 kg

 

Bożenka miała duże opory przed przyjściem do Foremki. Zastanawiała się, czy nie jest na to „za stara”, czy jeszcze jej wypada, czy da sobie radę. Całe szczęście, że się odważyła. Już od pierwszych zajęć powtarza, że żałuje tylko jednego... Że tak późno do nas przyszła :)

Celem Bożenki było po prostu się poruszać, i być bardziej sprawną. Aby poprawić kondycję i wydolność zaczęłyśmy od indoorwalkingu- który Bożenka pokochała. Następnie, żeby zadbać o wzmocnienie mięśni włączyłyśmy ABT. Założone cele udało się w pełni osiągnąć! Kondycja- jest! Sprawność- jest! A efektem ubocznym jest jej nowe, piękne ciało! Z okazji metamorfoz, kupiła pierwsze od wielu lat szpilki... Mąż był zachwycony, a ona wygląda w nich obłędnie - co widać na załączonych zdjęciach :)© 2014 Foremka powered by 01studio.eu