Alicja, 32


Moja Historia

Sama nie wiem kiedy i jak przytyłam. Słodycze? Urlop macierzyński? Podjadanie? Moim największym problemem było brzuszysko! W Foremce dowiedziałam się jak jeść, żeby schudnąć i żeby nie zwariować. Nie trzymam konkretnej diety, jem co 4 godziny, piję dużo wody i unikam słodyczy jak ognia. Było ciężko, ręka drżała na widok kulek w czekoladzie, ale powoli (bardzo powoli) odzwyczaiłam się od cukru. Zgubiłam 10 cm z brzucha, ale na efekty czekałam ROK. Cieszę się, że nie muszę się głodzić, żeby schudnąć. Uwielbiam jeść! Tyle, że wiem jak jeść, żeby nie przytyć. Do sesji z przygotowanych stylizacji wybrałam suknie z przezroczystym tiulem w talii – żegnajcie moje kompleksy : 

 


Oczami Foremki

W Foremce od marca 2015 roku

Cel: pozbyć się tkanki tłuszczowej z okolic brzucha

Tkanka tłuszczowa – 8,3 kg

Tkanka mięśniowa + 0,4 kg

Obwód w brzuchu - 10 cm

 

Gdy Ala przyszła do Foremki miała jeden cel. Chciała pozbyć się tkanki tłuszczowej z okolic brzucha i wrócić do dawnej figury. Zaczęłyśmy pracę od zajęć interwałowych- prawdziwych pożeraczy tłuszczu- 2 razy w tygodniu.

Alicja to synonim wytrwałości, cierpliwości i uporu. Po trzech miesiącach, kiedy zrobiliśmy pierwszą analizę składu ciała i nie było żadnych efektów, ale nie poddała się- wręcz przeciwnie, starała się pracować jeszcze mocniej i bardziej kompleksowo. Zastosowała się ściśle do naszych porad dietetycznych i treningowych. Wytrwałość się opłaciła i Ala cieszyła się pierwszymi efektami systematycznej pracy. Dziś jest pewną siebie, piękną, zadowoloną z życia kobietą, i najlepszym dowodem na to, że warto dać sobie czas, aby osiągnąć upragniony cel.© 2014 Foremka powered by 01studio.eu