Magda, 34


Moja Historia

Witajcie! Nazywam się Magdalena Osińska. Mam 34 lata. Pracuję zawodowo oraz mam wspaniałą rodzinę. W 2011 roku urodziła się moja cudowna córeczka Marysia. Niedługo po tym zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy spowodowaną chorobą Hashimoto. Jest to choroba autoimmunologiczna, która m.in. powoduje spowolnienie metabolizmu, zmęczenie, senność, nieuzasadnione przybieranie na wadze, brak energii i wiele innych...Te oto dolegliwości, ale i chęć zadbania o siebie spowodowały, iż dołączyłam do FOREMKI. Chętnie skorzystałam z dwóch bezpłatnych zajęć próbnych, które pozwoliły mi wybrać te zajęcia, które najbardziej mi odpowiadają. Przeprowadzono ze mną również profesjonalną rozmowę na temat moich oczekiwań oraz wykonano analizę składu ciała. Pierwsza analiza na początku mojej przygody z FOREMKĄ w styczniu 2015 roku pokazała jakie obszary mojego ciała wymagają intensywnej pracy. 11 kg tłuszczu za dużo! Szok, rozczarowanie, ale i zastrzyk energii do dalszych ćwiczeń. Na zajęcia do FOREMKI uczęszczam 3 razy w tygodniu. Dwa razy zajęcia z Indoorwalking oraz raz Ladies Pump. Indoorwalking to intensywne spalanie kalorii i praca m.in nad kondycją natomiast Ladies Pump to wzmacnianie mięśni całego ciała w ćwiczeniach ze sztangami:). 31.03. 2015 roku po 3 miesiącach ćwiczeń ponownie przeprowadzono analizę składu ciała, która pokazała, iż cała moja praca nie poszła na marne. 3 kg tłuszczu mniej oraz właściwy przyrost mięśni. Takie wyniki przynoszą ogromną satysfakcję i motywację do dalszych ćwiczeń. To nie tylko lepsze samopoczucie, więcej energii do życia ale również przeświadczenie, iż udaje się realizować obrany na początku  cel. Ponadto, co najważniejsze, jestem przykładem tego, iż mimo zmagania się z Hashimoto możliwa jest redukcja wagi, zaktywowanie metabolizmu i zwiększenie chęci do życia.... i dalszych ćwiczeń w FOREMCE, w której pracują wspaniałe trenerki i jest niezwykle miła atmosfera!
Gorąco polecam!

 

Oczami Foremki

wiek 34 lata
W Foremce od grudnia 2014 r
Cel: schudnąć, przeciwstawić się chorobie
Ubytek tkanki tłuszczowej o 3 kg
Przyrost masy mięśniowej o 1,5 kg

 

 

Magda swoją przygodę z Foremką rozpoczęła w grudniu. Już na konsultacji trenerskiej opowiedziała nam o swojej chorobie. Od początku była nieco sceptycznie nastawiona do tego, czy uda jej się osiągnąć jakiś cel. Niedoczynność tarczycy związana z Hashimoto spowolniła u Magdy metabolizm przez co uzbierało się kilka dodatkowych kilogramów. Innymi, uciążliwymi skutkami choroby był brak energii, senność,apatia. Można powiedzieć, że choroba odebrała jej radość życia.
Od tego właśnie jest Foremka! :-) Na początku skierowaliśmy Magdę na Indoorwalking- dwa razy w tygodniu. Poza spalaniem tkanki tłuszczowej, zajęcia podkręcaja przemiane materii, ale również podnoszą poziom endorfin- hormonu szczęścia. Na efekty nie trzeba było długo czekać, bardzo szybko dało się zauważyć zmianę wyglądu Magdy- smuklejsza sylwetka, zmieniające się proporcję i przede wszystkim nie schodzący z jej twarzy uśmiech. Chyba wszyscy nie moglismy się doczekać jak wygladać będzie u Magdy ponowna Anazliza Składu ciała. Do ćwiczeń Indoorwalking, po dwóch miesiącach włączyliśmy zajęcia wzmacniające- aby zadbac o tak cenną masę mięśniową- to od jej ilości zależy nasza przemiana materii. Początkowo Magda wybrała TBC, potem zajęcia z obciążeniem zewnętrznym- Ladies Pump, wspominała też, że zaczęła bardziej zwracać uwagę na to co je . To musiało przynieść efekty! Analizę kontrolną zrobiliśmy w marcu. Pełen sukces! Magdzie udało się w tak krótkim czasie zbudować 1,5 (!) kg masy mięsniowej i spalić 3 kg tłuszczu. Biorąc pod uwagę choroba Magdy- to rewelacyjny wynik- który dodał jej skrzydeł. Magda odzyskała radość życia, a my jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy się do tego przyczynić:-)


© 2014 Foremka powered by 01studio.eu