SPARTA -relacja

I Pierwsza SPARTA już za nami :)

Było jak to z naszymi Foremkami wesoło i sportowo:) Gościliśmy w pięknych plenerach Królewskich Źródeł, razem z naszym współorganizatorem Trattoria Arbaka.
Na początek miła niespodzianka - wszystkie Spartanki dostały firmowe koszulki i ...nożyczki. I zaczęło się wielkie dizajnowanie koszulek. To było ekstra przeżycie - tak sobie pociąć koszulkę bez konsekwencji, a potem jeszcze narysować na niej co mi się chce... :) Inwencja była niesamowita - każda koszulka wyszła zupełnie inna...:)

Jeszcze tylko barwy wojenne na twarz i można ruszać do walki:)
Zaczęliśmy od małego treningu funkcjonalnego, który przy tej pięknej, słonecznej pogodzie i tak swoje zrobił, mimo, że nie trwał pełnej jednostki treningowej.
Po takim wysiłku, należy się nagroda, więc poszliśmy biesiadować - Trattoria Arbaka​ przygotowała wspaniałe dania z grilla, sałatki i smalec z wiejskim chlebem, który jak to w Klubie fitness, zszedł cały:)

Potem mnóstwo zabawy drużynowej, przypomnieliśmy sobie lata kolonii i harcerstwa - śmiech, trochę rywalizacji i wreszcie upragniona nagroda - czekoladowe słodycze:) - To w ramach akcji lojalnościowej Foremki - "Zostań z nami na zawsze":)
A potem, to co tygryski lubią najbardziej... zabawa, śmiech, kalambury i pyszne jedzonko...
Skończyło się ciemną nocą...
Dzięki za waszą energię:)
Zdjęcia do obejrzenia w galeri


Data dodania: 2015-06-06 10:38:56

© 2014 Foremka powered by 01studio.eu