Komedia Romantyczna w Foremce!

W piatek trzynastego mieliśmy wspaniałą imprezę "Komedia Romantyczna w Foremce"

Dziewczyny ćwiczyły i bawiły się w klimacie walentynkowym.

Wszystko rozpoczęło się Indorami, które poprowadził w ramach niespodzianki Maciek, przy energetycznych polskich przebojach - było trochę o miłości itrochę na wesoło :)

Na sali fitness, w zmysłowych rytmach trochę potańczyliśmy, Wiola nauczyła nas paru kocich ruchów:)

 

Było fitnessowo, dziewczyny spaliły setki kalorii, więc można było bez wyrzutów sumienia przystąpić do części drugiej :)

Gościliśmy Radka Trzosa - szefa Wine Market, który opowiadał nam piękne historie o winach - w pamięć szczególnie zapadła niezwykła historia wina Barolo. Mogliśmy degustować najlepsze włoskie marki. Hitem okazało się czterosczepowe, czerwone wino - półsłodkie i lekko musujące - Sangua di Giuda. Jest niezwykle lekkie, rubinowe, czuć w nim kwiaty i czerwone owoce. Bardzo dziewczynom smakowało:)

Idealne do wina, drobne przystawki dopełniały radości dla podniebienia. Przyjemności podkręciła jeszcze Paulinka z Ale Babka pysznymi Browni z mascarpone.

Małgosia Winiarska sprawiła nam wszystkim niezwyklą niespodziankę i przyniosła Foremkowy tort z napisem "Nic mnie nie zatrzyma". Tort był odjechany i pyszny - można go zobaczyć w galerii zdjęć.

Dzięki dziewczyny za zabawę i maksymalne odstresowanie:)

 

 


Data dodania: 2015-02-15 12:39:22

© 2014 Foremka powered by 01studio.eu