FOREMKOWY POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI- RELACJA

w czwartek 19.11.2015 odbył się event "Powrót do przeszłości". Kto nie był- niech żałuje! Atrakcji było co nie miara:-) Zaczęliśmy od szalonych Indoorków w bajkowych rytmach. Przed zajęciami rzuciliśmy hasło, że elementy stroju a'la przedszkolaki są mile widziane i... Jak zwykle nie zawiedliśmy się. Warkoczyki, kokardki, a nawet kolorowe spódniczki:-) Całość wyglądała uroczo. W trakcie zajęć ochotniczki miały okazję pobawić się w instruktorkę i poprowadzić część lekcji. Dziewczyny podeszły do tematu bardzo poważnie i ambitnie . Wszystkie prowadziły zajęcia jak rasowe instruktorki:-) Po wysiłku fizycznym , nadszedł czas na wyzwania umysłowe. Warsztat pod tytułem "Dlaczego nie mogę schudnąć"  poprowadziła Renata Dulewicz z Pracowni Diety i Rozwoju Efekt Motyla z Pionek, inaugurując tym sama współpracę Foremki i Pracowni. Warsztaty były niesamowicie inspirujące i interesujące o czym świadczyło ( zupełnie niespotykane u naszych Klubowiczek) pełne skupienie. Z pewnością każda z nas wyniosła z tych warsztatów coś, co będzie mogła zastosować w życiu codziennym. Wyśmienite przekąski zapewniła zaprzyjaźniona restauracja Trattoria Arbaka. Nie zabrakło też Radka z Wine Market. Ostatnim punktem imprezy był tytułowy powrót do przeszłości- zabawy, tańce i gry na sali fitness rodem z Mini Dance'u. Dziękujemy za pełne zaangażowanie w tę część imprezy, super było przynajmniej przez chwilę poczuć się znowu dzieckiem i wyszaleć za wszystkie czasy. Uśmiech nie schodził z twarzy. dziękujemy wszystkim za przybycie i niesamowitą atmosferę. juz nie możemy doczekać się kolejnej imprezy. Więcej zdjęć do obejrzenia w galerii.


Data dodania: 2015-11-23 12:25:45

© 2014 Foremka powered by 01studio.eu